اخبارسیاست گذاری سلامتغذا و دارو

فارس من| بیمه شدن کودکان مبتلا به SMA در دست بررسی

نشست صمیمانه مدیرعامل آتیه سازان حافظ وگلوریاهاردی بازیگرسینما ،تلویزیون وخیرفعال در حوزه کمک به کودکان مبتلا به SMAباهدف تسهیل درروند درمان این بیماران برگزار شد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، نشست صمیمانه علی خسروی مدیر عامل آتیه سازان حافظ وگلوریاهاردی بازیگرسینما ،تلویزیون وخیرفعال در حوزه کمک به کودکان مبتلا به  SMAباهدف تسهیل درروند درمان این بیماران برگزار شد.

خسروی با بیان اینکه خدمت رسانی به بیماران کم بضاعت و بیماران خاص یکی از رسالت‌های مهم آتیه سازان حافظ است گفت:به منظور حمایت بیشتراز کودکان مبتلا به SMA، به دنبال ایجاد راه کاری‌های قانونی وعملی برای کمک به این بیماران هستیم.

وی با اشاره به هزینه‌های گزاف درمان این بیماری اظهارکرد: این بیماری که نوع پیشرفته ام اس وبیماری عصبی است که در حال حاضر در دنیا گران‌ ترین درمان را دارد و تامین داروی مورد نیاز بیماران قیمت گزافی دارد که در این بین متاسفانه شناخت غلط ازاین بیماری و روند درمان آن و نبود نهادها و ارگان های قانونی حمایت کننده ، زمینه سوء استفاده از وضعیت این بیماران را فراهم کرده است.

خسروی تصریح کرد: آتیه سازان حافظ در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود تلاش می کند تا هر گونه همکاری لازم برای تسهیل روند درمان این بیماران را فراهم سازد.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا